+420 224 240 999 office@ak-korinkova.cz

Během jedné sekundy se může změnit Váš život. Tolik stačí k tomu, aby došlo k dopravní nehodě s trvalými následky na zdraví. Kvůli pochybení druhé osoby ztrácíte vše, co jste doposud měli jisté, anebo na dosah. Práci, rodinu, studium v Česku i v zahraničí, ztrácíte přátele, známé. Došlo k poškození zdraví. To Vám nikdo nenahradí, ale zdraví má svoji hodnotu.

Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli získat odškodnění za újmu, pomohli Vám zorientovat se ve spleti paragrafů. Máme více než dvacetileté zkušenosti se zastupováním poškozených v rámci soudního řízení. Jsme advokátní kancelář specializovaná na danou problematiku.

Víme, že je pro Vás neúnosné hradit jakékoliv náklady v situaci, kdy potřebujete uhradit pobyt v nemocnici, rehabilitaci a máte další a další výlohy. Jsme si toho vědomi, a proto poskytujeme v rámci zastupování poškozených při jimi nezaviněné dopravní nehodě právní služby bez nároku na zaplacení zálohy. Soudní řízení je osvobozeno od úhrady soudního poplatku. Konzultaci v případě nezaviněné dopravní nehody poskytujeme zdarma

Naše výsledky hovoří za nás. Úspěšně vyřešených kauz máme stovky. Nemusíme si je vymýšlet. Ale Vaše situace a Váš příběh je pro náš vždy jedinečný. Jste pro nás individualita, člověk, kterému pomůžeme a budeme si vážit jeho přízně.

Pouze společně dosáhneme úspěchu a Vám se dostane vysoké náhrady, která Vám pomůže v dalším životě. Věříme Vám, že se obrátíte se svým nárokem na naši kancelář.

Jak postupujeme:

Prvotně se snažíme jednat s pojišťovnou viníka dopravní nehody mimosoudně. Nároky paralelně uplatňujeme i v rámci trestního řízení.

www.ihned.cz – Pojišťovny odmítají platit vysoké odškodné za nehody, klienti mají být „hyeny“ a odvolat se.

Co od Vás potřebujeme:

Potřebujeme veškerou dokumentaci, kterou máte k dispozici pro dopravní nehodu nebo související a probíhající správní či trestní řízení. Pokud Vás již pojišťovna kontaktovala, potřebujeme zaslat veškerou korespondenci s ní. Dále potřebujeme lékařské zprávy, event. kompletní zdravotnickou dokumentaci. Nemáte-li žádné podklady, pomůžeme Vám je zajistit.

Osobní konzultace:

Jsme Vám k dispozici vždy od pondělí do pátku od 8.30 do 16.30 hod.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, dohodněte si prosím termín Vaší návštěvy v naší kanceláři vždy předem telefonicky na čísle 224 240 999 nebo odešlete kontaktní formulář.