+420 224 240 999 office@ak-korinkova.cz

Důvěra k lékařům je vysoká. Nicméně i lékař se může dopustit chyby.  Je-li zaměstnancem, poté nese odpovědnost za újmu na zdraví v důsledku jeho pochybení zdravotnické zařízení, kde je zaměstnán. Zpravidla platí, že dojde-li k pochybení lékaře, dojde k poškození zdraví, k narušení hodnoty, která je zcela nenahraditelná. Máme obrovské zkušenosti se zastupováním poškozených osob. Nebojíme se zahájit spor vůči prestižní klinice. Volíme i způsob možné mimosoudní dohody a není-li tato možná, uplatňujeme nároky soudní cestou, a to i v rámci případného soudního řízení.

www.ihned.cz – Lékař už není bůh. Pacienti si na péči stěžují stále častěji, nejvíce jim vadí špatná komunikace.

Jak postupujeme:

Prvotně se snažíme zajistit kompletní zdravotnickou dokumentaci. Vše konzultujeme se znalci, s námi spolupracujícími specialisty.  Snažíme se jednat s poskytovatelem zdravotnické péče a jejich pojišťovnou. Nároky paralelně uplatňujeme i v rámci trestního řízení.

Osobní konzultace:

Jsme Vám k dispozici vždy od pondělí do pátku od 8.30 do 16.30 hod.

 

Abychom se Vám mohli plně věnovat, dohodněte si prosím termín Vaší návštěvy v naší kanceláři vždy předem telefonicky na čísle 224 240 999 nebo odešlete kontaktní formulář.