+420 224 240 999 office@ak-korinkova.cz

Tragickou událostí v životě je ztráta osoby blízké, a to zejména za situace, kdy ke ztrátě došlo v důsledku jednání další osoby. Může se jednat o odškodnění při úmrtí v důsledku poškození zdraví při dopravní nehodě, při pracovním úrazu, v důsledku nemoci z povolání či následkem pochybení poskytovatele zdravotní péče. Výše náhrad je ryze individuální. Máme obrovské zkušenosti se zastupováním pozůstalých a pamatujeme na všechny osoby, kterým se může dostat i malé náhrady.

K odškodnění je přistupováno rovněž i v případě, pokud se jedná o nezletilé děti, ale i děti dospělé. Samozřejmostí je i uplatnění nároků, vynaložených v souvislosti s pohřbem a úpravou pomníku či hrobového místa.

Jak postupujeme:

Prvotně se snažíme jednat s viníkem či pojišťovnou viníka mimosoudně. Nároky paralelně uplatňujeme i v rámci trestního řízení. Zpravidla dosáhneme částečného odškodnění pro pozůstalé. Po konzultaci s klientem uplatňujeme zbylý nárok cestou soudní.

www.ihned.cz – Za smrt dítěte zaplatí miliony. Soudy dávají za zabití na silnici stále vyšší odškodné.

Osobní konzultace:

Jsme Vám k dispozici vždy od pondělí do pátku od 8.30 do 16.30 hod.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, dohodněte si prosím termín Vaší návštěvy v naší kanceláři vždy předem telefonicky na čísle 224 240 999 nebo odešlete kontaktní formulář.